१६ पुस, काठमाडौं । कोस्टारिकामा बुधबार २६ जना नेपालीहरु अवैध आप्रवासनको आरोपमा पक्राउ परेका छन् । सुरक्षाकर्मीले स्थानीय काना ब्लान्सा पुल नजिकबाट एउटा ट्रकमा यात्रा गरिरहेका ५१ जना आप्रवासीलाई पक्राउ गर्दा सबैभन्दा बढी नेपालीहरु परेका हुन् ।

पक्राउ पर्ने अन्यमा बंगलादेशका ९ जना, सोमालियाका ९ जना, इरिट्रियाका ४ जना, इराकका २ जना र पाकिस्तानका एकजना रहेको स्थानीय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । उनीहरु कसैसित पनि यात्राका लागि वैध कागजात नरहेको अधिकारीहरुको भनाइ छ ।

आप्रवासीहरुलाई ओसारपसार गराउने काममा संलग्न कोस्टारिकाका तीन नागरिक पनि मानव बेचविखनको आरोपमा पक्राउ गरिएको छ । सबै आप्रवासीहरुलाई त्यहाँबाट अमेरिका पुर्‍याउने प्रयास भइरहेको अधिकारीहरु बताउछन् । यसै महिना, गत ७ डिसेम्बरमा कोस्टारिकाका अधिकारीहरुले १७ जना नेपाली र बंगलादेशीलाई पक्राउ गरेर थुनेका थिए ।

3 Comments

 • Martin Moore
  Posted February 26, 2017 2:27 pm

  I am grateful for your professional help. You’re the best and I want to wish you many more clients!

  • Mark Chapman
   Posted February 26, 2017 2:28 pm

   I think the website is really nice and professional. Can’t wait to try it for my project.

   • Philip James
    Posted February 26, 2017 2:28 pm

    Thanks for your feedback, we appreciate it!

Leave a comment

Newsletter

Get latest updates and offers.

Chhetry Law © 2024 All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy. Powered By Impact Tech Hub.